Hakkımızda

HAKKIMIZDA

Biz sutyenleri beyaz, siyah ve ten rengi bilerek büyüdük. Modayı  ise sadece dış giyimden ibaret sanıyorduk. Sonra baktık ki iç giyimler renklenmeye kadının içindeki şıklığı, rahatlığı, özgürlüğü yansıtmaya başladılar. Bu yansımanın verdiği heyecan ile biz, iki kadın girişimci olarak başladık yolculuğumuza.

İstedik ki hem rahat, hem şık, hem özgür hissedelim, içimizdeki renkli dünyayı dışa yansıtalım,  istedik ki giydiklerimiz sıradan olmasın, bize özel olsun..

Limitli ürünlerle karşınıza çıktık. Renklerimiz ve modellerimiz değişim içinde olacak tıpkı bizler gibi… Ancak bu sektörde limitli üretim yapmak özellikle tedarik tarafında bazı zorlukları beraberinde getirdi ve ilk ürünlerimizi Sizlere  3 ay gecikmeli olarak sunmamıza sebep oldu.

Modellerimizin tamamı kadın üreticiler tarafından tasarlandı ve dikildi. Kadın dayanışmasının sonuna kadar yanında olmakla beraber küçük ölçekli tedarik sağlamak konusunda bize destek olan iş ortaklarımıza da ayrıca teşekkür ediyoruz.

Tanıtım fiyatlarımızla satışa çıktığımız için şuanda olmasa da çok yakında satın aldığınız her ürün ile kızlarımızın okumasına destek olacaksınız.

Hayat küçük dokunuşlar ve önem verilen detaylarla güzel. Umarız iç dünyanızı ve duygularınızı iç giyiminize yansıtmaya katkıda bulunabiliriz.

 

Sevgi ve Saygılarımızla

 

LotusnLove

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır